המיקרוסקופ הדיגיטלי של חברת ASH

כאחיו המיקרוסקופ האופטי הוא דומה במראהו, אך הוא מצויד במצלמה ונבדל ממנו כמעט בכל השאר, את האיכויות והשימושים המגוונים של המיקרוסקופ הדיגיטלי לא תוכלו למצוא במיקרוסקופ רגיל. הביקוש למיקרוסקופים הדיגיטליים של חברת ASH צבר תאוצה בכל התעשיות שבהן יש צורך מהותי בתהליכי בחינה מורכבים הכוללים מדידות אורך, גובה, עומק, רדיוסים או בדיקות השוואה בין חלקים וניתוח נתונים מידי. הגורם לגידול הביקוש למיקרוסקופים אלו בחברת ASH הוא שמחשוב הבדיקות ופיתוח תוכנות עבודה מתקדמות מבוססות A.I מאפשר הקלה משמעותית בתהליכי האבחון ,בחינה ומדידות מדויקות בכל הפרמטרים.

המיקרוסקופים הדיגיטליים של ASH מיועדים לבצע מדידות מכל סוג שהוא בדיוק מרבי ובמהירות גבוהה והינם אפקטיביים במיוחד גם בתהליכים מורכבים ביותר בעולמות הרפואה והמחקר, תעשיית החינוך, אבטחת איכות ועוד.

יתרון חשוב נוסף  של המיקרוסקופים הדיגיטליים של ASH  הוא שבניגוד למיקרוסקופים המסורתיים (אופטיים) – הפעלתו קלה במיוחד. באמצעותו ניתן לבצע עבודות בחינה ובדיקה מורכבות במהירות ובפשטות אשר במיקרוסקופים אחרים לא ניתן לבצע באופן מהיר ומדויק ולהרוויח זמן יקר  וכמובן  בלי להתפשר על דיוק מקסימלי. בנוסף, התמונות המתקבלות מהמכשיר הדיגיטלי הן איכותיות יותר, ניתנות להגדלה ולא פחות חשוב – ניתן לאחסן אותן בכונן קשיח או התקן אחסון בפשטות ולאגור את הנתונים בבטחה.

 

בבחירת מיקרוסקופ דיגיטלי, יש לשים לב למספר קריטריונים. ממש כמו בכל רכישת מצלמה חדשה, עליכם לברר את איכות וסוגי העדשות, הרזולוציה הקיימת ומידת הדיוק של המכשיר, נתונים על תוכנות העבודה ופרמטרים העוסקים ביכולת עיבוד התמונה ואופן הנגישות לקבצים בהמשך ולא פחות חשוב – נוחות ופשטות ההפעלה. צריך לוודא שהמכשיר שנבחר עונה על הצרכים ומתאים לדרישות השימוש בו. במבחר הגדול של חברת ASH ניתן לבחור ממגוון מיקרוסקופים דיגיטליים גדול את האחד המיקרוסקופ שיתאים לצרכים שלכם באופן הטוב ביותר.

  • מיקרוסקופ Omni 3 למשל, מתאים לכל צרכי בדיקה ,בחינה ובקרה והוא אידיאלי לציוד רפואי, פארמה ואלקטרוניקה.
  • גם המיקרוסקופ הדיגיטלי  INSPEX3 מהווה פתרון מעולה ויהפוך אתהבדיקה\בחינה לפשוטה , ארגונומית ויעילה יותר.
  • המיקרוסקופ הדיגיטלי INSPEX, מומלץ במיוחד לכל הנוגע לבקרת איכות ואבחון כשלים בתעשיות השונות, הוא מיועד לשימוש בתהליכי יצור אלקטרוניים או מכשור רפואי, תהליכים כימיים, צילום תמונות בהגדלה ועוד.

לסיום, המיקרוסקופים הדיגיטליים של ASH, מסייעים רבות במחלקות המחקר ופיתוח, תהליכי ייצור ובחינה, הדרכה ולימוד באוניברסיטאות ומוסדות ממשלתיים, שימושים מיוחדים ביחידות צבא, משטרה וארגונים נוספים.

המיקרוסקופים של ASH מבוקשים מאד, בשל רמת האיכות הגבוהה, השימושים המיוחדים ומגוונים והעובדה שהשימוש בו לא דורש הכשרה מיוחדת באופן שכל עובד יכול להשתמש בו בצורה פשוטה ויעילה. 

חברת ASI שהינה הנציגה של חברת ASH וצברה ידע רב וניסיון המעניק לה מומחיות רבה בתחום, תשמח לעזור, לייעץ ולהתאים לכל מגוון הלקוחות את המיקרוסקופ המתאים ביותר לצורכי הלקוחות. ניתן להשאיר פרטים בטופס ואנחנו נשמח לחזור אליך.